köszönet

Vidám hangulatban telnek a Sün B óvodában a forró hétköznapok!
A nyár kitett magáért,  a pancsoló teljes üzemmel működik.
Mindezt köszönhetjük
Suvicka Zsolt,  vállalkozónak,
aki nem sajnálva idejét és energiáját, megtisztította,
és felújította óvodai pancsolónkat a gyermekek nagy örömére.

Köszönjük a segítséget és a felajánlott munkát!
 Almásfüzitői Sün Balázs Óvoda gyermekei és nevelőközössége.

Ezúton szeretnék köszönetetmondani Horváth Hanna volt óvodásunk, és kedves szülei számára, mindazért a rengeteg játékeszközért, a sok-sokkönyvért, amit óvodánk részére felajánlottak a karácsonyfa alá.

Hanna és szülei a karácsonyiadventi időszakban kerestek meg azzal, hogy, a Sün Balázs óvodának szeretnénekegy nagyobb felajánlást tenni. Nagyon kellemes volt a meglepetés, különösenazért, mert egy volt óvodásunk és szüleinek felajánlása ez az értékes játékeszközállomány, amit most boldogan köszönök meg. A kapott játékok jó minőségűek azóvodás gyermekek számára fejlesztőek és hasznosak.  Öröm, hogy az adakozás szép emlékekből és jószándékból valósult meg. Ez a segítségforma dicséretes módja annak is, hogymegtaláljuk a már számunkra nem oly fontos tárgyak helyét, amelyek újraizgalmat hoznak valakik számára. Jelenesetünkben 70 óvodás gyermeknek.

Köszönjük Hanna!

A Sün Balázs Óvoda gyermekei ésnevelőtestülete nevében:

Folczné Kerek Etelka, óvodavezető

Egészségben gazdag és boldogújévet kíván, a Sün Balázs Óvoda valamennyi gyermeke és dolgozója!

2023.január